title pic
Модрич побив "вічний" рекорд легенди футболу, який тримався майже 60 років

20.10.2024

11:40

Гості здобули мінімальну перемогу з рахунком 2:1. Цей матч став особливим для хорватського півзахисника "вершкових" Луки Модрича, повідомляє Madrid Xtra.

Феноменальне досягнення

Він вийшов на заміну на 63-й хвилині зустрічі замість Федеріко Вальверде. Ця поява на полі дозволила йому переписати історію мадридського клубу.

Хорват став найстаршим гравцем, який виступав за "королівський клуб" – у віці 39 років і 40 днів. Він побив рекорд, який із 1966 року утримував Ференц Пушкаш (39 років та 36 днів).

Що цікаво, це досягнення Лука Модрич відзначив ще й результативною дією, яка принесла його команді перемогу. Вже через три хвилини після появи на полі ветеран "вершкових" віддав неймовірний асист на Вінісіуса Жуніора, який встановив остаточний рахунок.

Дивіться асист Модрича у відеоогляді гри Сельта – Реал (початок 3:15)

Зазначимо, що оновити свій рекорд півзахисник матиме можливість уже 22 жовтня. У цей день Реал зустрічатиметься з Боруссією Дортмунд у Лізі чемпіонів.