Помста від каталонців: хет-трик Рафіньї допоміг Барселоні знищити Баварію

24.10.2024

0:10

Барселона – Баварія 4:1

Голи: Рафінья, 1, 45, 56, Левандовські 36 – Кейн, 18

Барселона та Баварія підходили до матчу з рівною кількістю очок у турнірній таблиці Ліги чемпіонів-2024/2025. Обидва колективи після двох турів мали у своєму активі по 3 пункти, повідомляє 24 канал.

Вогняний перший тайм від Барселони

Початок матчу Барселона – Баварія видався неймовірним. Вже на першій хвилині матчу Рафінья вибіг на побачення з Мануелем Нойєром та відкрив рахунок на користь каталонського колективу.

Гол Рафіньї у ворота Баварії:

Баварія змогла оговтатись після шаленого початку гри та взяла м'яч під свій контроль. На 11-й хвилині Гаррі Кейн зрівняв рахунок, але відеоасистенти VAR допомогли арбітру розібратись, після чого він скасував гол через офсайд.

Однак, вже за 7 хвилин підопічні Компані змогли відзначитись у воротах Іньякі Пеньї. На 18-й хвилині першого тайму Кейн замкнув простріл Гнабрі та зрівняв рахунок – 1:1.

Гол Гаррі Кейна у ворота Барселони:

Баварія продовжила атакувати володіння голкіпера Барселони, але не мали успіху. В тім каталонці змогли знову вийти вперед, цього разу відзначився ексгравець мюнхенців Роберт Левандовські, після пасу на порожні ворота від Ферміна Лопеса.

Гол Роберта Левандовські у ворота Баварії:

Підопічні Венсана Компані не склали зброю та продовжили штурмувати захист Барселони. Однак, каталонці високо пресингували суперника та зловили їх на контратаці. Рафінья поцілив у кут воріт Мануеля Нойєра – 3:1.

Дубль Рафіньї у ворота Баварії:

У підсумку команди пішли на перерву за рахунку 3:1 на користь "блаугранас". Неперевершений перший тайм видали підопічні Хансі Фліка.

Барселона не зупинилась у другому таймі

Барселона також розпочала другий тайм досить активно, попри тотальний контроль м'яча Баварії. Рафінья на 56-й хвилині оформив хет-трик у сотому матчі у футболці "синьо-гранатових".

Вінгер каталонської команди просто знищив центральних оборонців мюнхенського колективу.

Хет-трик Рафіньї у ворота Баварії:

Мюнхенці намагались виправити становище та відіграти величезний розрив, однак контроль м'яча не призвів бажаного результату. Не допомогли врятувати ситуацію навіть заміни, які провів Венсан Компані.

Натомість Роберт Левандовські міг оформити дубль у ворота колишнього клубу. Однак, польський нападник не зумів замкнути скидку від партнера.

У підсумку матч завершився з рахунком 4:1. Барселона здобула важливі три очки та довгоочікувану перемогу над Баварією, а німецький колектив з нічим повертається додому.