title pic
Динамо вперше в новому сезоні втрачає очки у грі з Рухом: результат матчу 7-го туру УПЛ

21.09.2024

20:42

Динамо – Рух 0:0

Динамо у новому сезоні єдина команда, яка набрала 100 відсотків залікових балів у своїх матчах. Рух також непогано розпочав чемпіонат України та потроху набирає очки, повідомляє 24 канал.

Динамо та Рух не визначили сильнішого

На початку матчу Андрій Ярмоленко одразу повів "біло-синіх" в атаку, але сам же через свою помилку віддав м'яч суперникам. Динамо контролювало м'яч походу першої половини гри, а Руху іноді з жорсткими фолами вимушено оборонявся.

Кияни створювали багато моментів у чужих воріт, але до забитого м'яча справа не доходила. У підсумку команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

На 49-й хвилині матчу Краснопір отримав закидання від Холода та пробив у дальній кут повз Бущана. Арбітри матчу зафіксували офсайд. Підопічні Шовковського продовжували атакувати, але так і не вдавалось знайти реально гольовий момент.

У підсумку матчу Динамо вперше у новому сезоні втрачає очки. Матч завершився з рахунком 0:0.